Współpraca - Blog lifestylowy: Dom na obcasach - Lifestyle, dom, zdrowie

Współpraca z Dom na obcasach
Jeśli znajdujesz się na tej stronie, zapewne interesuje Cię współpraca ze mną i z blogiem Dom na obcasach. Super! Jestem otwarta na różne, ciekawe propozycje i pomysły, które są zgodne z tematyką poruszaną na blogu.

Zastanawiasz się, jakie formy współpracy preferuję?

Przede wszystkim są to:

  • artykuły sponsorowane – zarówno pojedyncze artykuły, jak i cykle wpisów,
  • testy i recenzje produktów oraz usług – dłuższe wpisy, a także krótkie wzmianki o produktach w ramach podsumowania miesiąca,
  • patronat medialny,
  • konkursy z nagrodami dla czytelników.

To jednak nie wszystkie możliwości! Jeśli masz własny, ciekawy pomysł na współpracę – pisz śmiało! Opisz wszystko dokładnie i prześlij mi wiadomość poprzez e-mail lub formularz kontaktowy znajdujący się na stronie Kontakt. Na pewno odpowiem na Twoją wiadomość.

W przypadku artykułów sponsorowanych, testów i recenzji produktów lub usług oraz konkursów z nagrodami, możesz liczyć również na informację oraz link do nich na fanpage bloga na Facebooku, Google Plus oraz Twitterze.

Na blogu nie publikuję materiałów przygotowanych przez osoby trzecie, gotowych tekstów reklamowych oraz notek prasowych.

Kim są czytelnicy bloga Dom na obcasach?

Pewnie zastanawiasz się kim są czytelnicy bloga? Zdecydowaną większość stanowią kobiety – około 84%. Najczęściej są to osoby w wieku 25-34 lata(35%), 18-24 lata(22%) oraz 35-44 lata(20%).

Główne zainteresowania moich czytelników to: dom, dekoracje wnętrz, jedzenie, moda, literatura, podróże, blogowanie oraz rozwój osobisty.

A tak przedstawiają się statystyki bloga za miesiąc kwiecień 2018:

statystyki dom na obcasach

 

Dotychczasowa współpraca na Dom na obcasach

A na koniec jeszcze krótka informacja na temat wybranych firm, z którymi miałam przyjemność współpracować i przykładowe artykuły:

Zapisz

Zapisz

Close