Dom na obcasach - Kilka słów o mnie i o blogu - Blog lifestylowy

Witaj na Dom na obcasach!

Mam nadzieję, że nie jesteś tutaj przypadkiem, a jeśli tak to, że jednak pozostaniesz na dłużej!

Agnieszka, Dom na obcasach

Jestem Agnieszka, miło mi Ciebie poznać i gościć na moim blogu.

Co mogę o sobie powiedzieć? Z wykształcenia jestem inżynierem informatykiem, choć zawsze chciałam zostać dziennikarką – dużo czytać i pisać. Dziś poprzez prowadzenie tego bloga realizuję swoje marzenie, łącząc moje dwa zamiłowania: informatykę oraz pisanie.

Prawdę powiedziawszy zamiłowań mam zdecydowanie więcej! Uwielbiam gotować, piec, smażyć, przygotowywać desery i torty. Poza kuchnią moją wielką pasją są podróże. Szczególnie te po naszym pięknym kraju. Bardzo lubię wycieczki po Polsce, w nieznane mi dotąd rejony. Tyle jest tutaj wspaniałych rzeczy, które można zobaczyć.

Zawsze byłam ciekawa świata i to się chyba nigdy nie zmieni. Dlatego wciąż staram sie rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Nie wyobrażam sobie dnia bez choćby kilku stron dobrej książki. Uwielbiam też oglądać filmy i seriale -najlepiej kryminalne, w których wraz z głównymi bohaterami staram się rozwikłać skomplikowane zagadki.

Spotkajmy się na Dom na obcasach

Jak wspomniałam powyżej, zawsze chciałam zostać dziennikarką. Postanowiłam więc założyć bloga i spróbować swoich sił w blogosferze. Pierwszy wpis ukazał się na blogu dokładnie 01 stycznia 2015 roku.

Dom na obcasach z założenia jest blogiem lifestylowym głównie skierowanym do kobiet, choć panów także serdecznie zapraszam. Możecie tutaj znaleźć artykuły podzielone na takie kategorie, jak: lifestyle, szafa, dom, zdrowie i uroda, kuchnia oraz relaks.

Staram się pisać na tematy, które interesują zarówno moich czytelników, jak i mnie. W blogowaniu najważniejsza jest autentyczność, dlatego jeśli danego tematu “nie czuję”, to po prostu nie znajdziecie go na blogu.

Co mogę więcej napisać o sobie? Nic nie przychodzi mi do głowy. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej, to po prostu pytajcie. Staram się jak najszybciej odpisywać na wszystkie e-maile.

A na koniec zapraszam do częstego odwiedzania bloga, komentowania i doradzania. Więcej informacji odnośnie kontaktu można znaleźć w zakładce Kontakt.

Close