Wielka Wymiana Książkowa "Przeczytaj i podaj dalej" edycja V

Dzisiaj wystartowała piąta już edycja akcji Wielka Wymiana Książkowa “Przeczytaj i podaj dalej” organizowana przez Madzię z bloga Save the Magic Moments oraz Dagę z Socjopatka.pl. W ramach zabawy można wymienić się bezpłatnie przeczytanymi książkami. Super sprawa! Raz, że książki zyskują drugie życie, a dwa – można jedynie za koszt przesyłki zdobyć interesującą nas pozycję.

Przyznaję, że ostatnio “przerzuciłam” się na ebooki, więc mój udział w akcji będzie skromny. Mam do wymiany pięć książek. Jeśli któraś Was zainteresuje, to dajcie znać. Większość z nich była recenzowana na blogu, poniżej podsyłam Wam linki do wpisów z recenzjami. Wszystkie książki są w bardzo dobrym stanie, nie są w żaden sposób zniszczone.

Wielka Wymiana Książkowa "Przeczytaj i podaj dalej" edycja V

Wielka Wymiana Książkowa “Przeczytaj i podaj dalej” edycja V

Nim jednak przejdę do moich propozycji książkowych, przypomnę jeszcze zasady akcji, bo nie wszyscy je znają.

  1. Wielka Wymiana Książkowa “Przeczytaj i podaj dalej” edycja V odbywa się w dniach 15-22 kwietnia 2018 roku.
  2. W akcji może wziąć udział każdy.
  3. Głównym celem akcji jest wymiana książek. Nie sprzedajemy/kupujemy ich. Ponosimy jedynie koszt wysyłki.
  4. Blogerzy dodają wpis z oferowanymi książkami na swoich blogach, wymiana odbywa się w komentarzach pod tym wpisem. Wymiany można również dokonać w wydarzeniu na Facebooku i na Instagramie – oznaczając zdjęcie odpowiednim hasztagiem #przeczytajipodajdalej5 oraz otagowując go @savethemagicmoments i @socjopatka.pl. Czytelnicy nie posiadający bloga, swoje propozycje książek do wymiany mogą dodać w komentarzach na blogach organizatorek, na blogach blogerów biorących udział w akcji, na Facebooku – w wydarzeniu (o tutaj) oraz na własnym koncie na Instagramie.
  5. Madzia i Daga zachęcają, aby po zakończeniu akcji dodać zdjęcie z wymienionymi książkami. Można to zrobić zarówno na Instagramie, jak i na Facebooku. Pamiętajcie o hasztagu akcji oraz o  oznaczeniu organizatorek.

Wielka Wymiana Książkowa “Przeczytaj i podaj dalej” edycja V – moje propozycje książkowe

Dwudziestolecie od kuchni – Aleksandra Zaprutko-Janicka

Recenzję tej książki znajdziecie w jednym z wpisów na blogu, dlatego nie będę się rozpisywać na jej temat. Podsyłam link do recenzji.

Tak jak pisałam wyżej książka jest w stanie idealnym. Bez żadnych śladów użytkowania,

Dwudziestolecie od kuchni

Elementarz stylu – Katarzyna Tusk

Drugą książką, którą Wam proponuję jest Elementarz stylu Katarzyny Tusk.

Co mogę o niej napisać?

Po kilku latach prowadzenia jednego z najpopularniejszych blogów w Polsce Katarzyna Tusk zdecydowała się napisać poradnik na temat mody. Zdradziła w nim swoje sekrety na udany wygląd każdego dnia. Książka stanowi zbiór doświadczeń autorki w drodze do poszukiwania idealnego stylu.

Stan książki: idealny.

Facet kontra kłopoty – Anna Potyra

Powieść Facet kontra kłopoty Anny Potyry recenzowałam całkiem niedawno. Wpis znajdziecie na blogu pod tym linkiem.

Stan książki: idealny.

Książka idealna dla kobiet, czyli "Facet kontra kłopoty" Anny Potyry

Ubierz się w uśmiech. Stylowo i modnie – Izabela Jabłonowska

Ubierz się w uśmiech Izabeli Jabłonowskiej to drugi w zestawieniu poradnik na temat mody. Ten jest jednak bardziej konkretny. W książce znajdziecie wiele rad na temat dobierania ubrań do figury. Dowiecie się – co pasuje do czego, a co nie. Ponadto poznacie różne ponadczasowe style. Autorka nie podążą za trendami, które szybko wychodzą z mody, ale pokazuje jak zawsze wyglądać dobrze i szykownie.

Stan książki: idealny.

Pasztetowe wakacje – Arkadiusz Niemirski

A na koniec mam dla Was jeszcze jedną ciekawą książkę – Pasztetowe wakacje Arkadiusza Niemirskiego. Jej recenzję znajdziecie w ostatnim podsumowaniu miesiąca. O tutaj.

Stan książki: bardzo dobry.

Pasztetowe wakacje Arkadiusz Niemirski


Zachęcam Was Kochani do udziału w akcji, bo to nie tylko świetna zabawa, ale i okazja do upolowania fajnych książek jedynie za koszt przesyłki.

To jak, dołączycie?

Close