Share Week 2018 - czyli trzy blogi, które chcę Wam polecić - Dom na...

Ufff… zdążyłam. Nie tak jak w zeszłym roku i nie tak jak dwa lata temu. W akcji Share Week planowałam wziąć udział już dawno temu, ale zawsze spóźniałam się o jeden, dwa dni. Tym razem się udało. Choć znów niewiele brakło, bo dziś ostatni dzień zabawy.

Share Week 2018

Share Week – o co chodzi?

Share Week to największa akcja w Polsce, w której blogerzy polecają innych blogerów. Zabawa odbywa się co roku, na wiosnę, a jej organizatorem jest Andrzej Tucholski. Głównym celem akcji jest docenienie dobrej treści, a także polecenie autorów – pokazanie ich szerszej publiczności. W sieci dostępnych jest wiele wartościowych miejsc, jednak ciężko je wszystkie ogarnąć. Dzięki tego typu przedsięwzięciom zbiera się je w jednym miejscu, przez co łatwiej docierają do większego grona czytelników. Share Week to projekt, którego celem jest również nawiązanie bliższych relacji pomiędzy twórcami, docenienie siebie nawzajem.

Share Week – moje nominacje

To co teraz napiszę nie będzie odkrywcze, ale… bardzo ciężko było mi wybrać TYLKO trzy blogi i wyróżnić je w tym zestawieniu. W sieci jest tyle fajnych miejsc, które z chęcią odwiedzam, że wybranie trzech z nich przysporzyło mi nie lada problemu. Na poniższą trójkę zdecydowałam się z bardzo prostego powodu – wszystkie te blogi zmieniły coś w moim postrzeganiu świata, pomogły mi odkryć nowe, nieznane wcześniej rzeczy.

Mavelo.pl

Pewnie większość z Was zna dobrze bloga Weroniki. To jedno z miejsc, które odwiedzam już od kilku lat. Nie wiem jak Weronika to robi, ale za każdym razem, gdy wchodzę na jej bloga jestem oczarowana. Nazywając jej prace i projekty dziełami ani troszkę nie przesadzam. Weronikę cenię również za jej podejście do świata, a przede wszystkim za miłość do zwierząt. Uwielbiam oglądać te szczęśliwe pyszczki, które dzięki Weronice i Emilowi znalazły dom.

Poza wieloma super projektami na Mavelo znajdziecie również artykuły na temat grafiki komputerowej i rozwoju. Weronika opisuje swoje doświadczenia w pracy grafika. Przyznaję, że jest to dla mnie jedno z najcenniejszych źródeł informacji w tym temacie.

Myinaszepodroze.pl

Na bloga Ani trafiłam pierwszy raz na początku tego roku i od razu wiedziałam, że zostanę na dłużej. Dzięki blogowi My i nasze podróże moja lista miejsc do odwiedzenia w przyszłości powiększyła się już o kilkanaście pozycji. O tym, że Włochy, Hiszpania, Grecja czy Portugalia mogą pochwalić się cudownymi, zapierającymi dech w piersiach krajobrazami wiedziałam już od dawna, ale tym co w szczególności zachwyciło mnie na My i nasze podróże są GENIALNE widoki prosto z Norwegii. Dzięki Ani można na chwilę przenieść się w te piękne miejsca i poznać (na razie wirtualnie) surowe norweskie krajobrazy. Do tego świetne teksty i relacje z podróży. Po prostu musicie tu zaglądnąć.

Polenka.pl

Ostatnim z dzisiaj polecanych przeze mnie blogów jest projekt Madzi – Polenka.pl. To jedno z najładniejszych i najbardziej kreatywnych miejsc w sieci. Madzia pokazuje jak w łatwy sposób można stworzyć ciekawe ozdoby do domu, jak udekorować i urządzić mieszkanie, a także jak w miły i przyjemny sposób spędzić czas. Tym co w szczególności zachwyca mnie na blogu Polenka.pl – poza świetnymi projektami oczywiście, jest spokój i harmonia bijąca od autorki. Madzia – choć nie znam jej osobiście, wydaje się być bardzo ułożoną i spokojną osobą. Jej wpisy czyta się z wielką przyjemnością!

Share Week 2018


To tyle ode mnie. Bierzecie udział w akcji Share Week? Jeśli tak, to w komentarzach podeślijcie linki do wpisów z Waszymi poleceniami.

Close