Luty 2018 - Podsumowanie miesiąca #22 - Blog: Dom na obcasach

Wreszcie przyszła – taka piękna prawdziwa zima – ze śniegiem i mrozem jakiego w tym roku jeszcze nie było. Co prawda skończyło się to u mnie dość porządnym przeziębieniem, ale mimo to i tak uwielbiam właśnie taką zimę. Mogłoby nasypać jeszcze troszkę więcej śniegu, ale i bez tego jest pięknie. Początek lutego nie wskazywał, że będzie, aż tak ładnie, bo pierwsze kilkanaście dni obfitowało w pluchę. Dopiero pod koniec miesiąca pogoda zmieniła się na typowo zimową. A jak jest u Was? Kończę już temat pogody i przechodzę do podsumowania zeszłego miesiąca, czyli luty 2018 w kilku słowach.

Podsumowanie miesiąca #22 - luty 2018

Podsumowanie miesiąca #22 – luty 2018

Luty zapowiadał się spokojniej niż zalatany styczeń, ale sama dołożyłam sobie pracy nad kolejnym projektem. Nie narzekam jednak, bo mimo to wydaje mi się, że i tak luty upłynął mi jakby trochę wolniej i spokojniej. Prowadzenie dwóch blogów zajmuje dość sporo czasu, ale staram się to wszystko pogodzić. Cieszę się też, że to już ostatni semestr studiów, bo prawdę powiedziawszy z każdym kolejnym jest coraz gorzej z harmonogramem – zajęcia rozłożone na całe dni.

Ok, koniec z narzekaniem. Teraz przechodzę do przyjemnych rzeczy, które zdarzyły się w lutym.

Podsumowanie miesiąca #22 - luty 2018

Mały zmiana wystroju wnętrz

A może wcale nie taka mała?

W lutym postanowiłam nieco zmienić wygląd swojego pokoju. Przez ostatni czas nazbierało mi się sporo nowych rzeczy – trochę dokumentów, książek i akcesoriów do bloga. W związku z tym brakowało mi już miejsca w segmencie. Do tego chciałam urządzić sobie miejsce do pracy bliżej okna, bo dotychczas znajdowało się ono po drugiej stronie pokoju – przy ścianie. Nie będę zdradzać Wam dzisiaj szczegółów – co i jak, bo planuję osobny wpis na ten temat. Póki co powiem Wam, że jestem bardzo zadowolona z nowego wystroju mojego pokoju, bo optycznie wygląda na większy i nie jest już tak “zagracony” jak był dotychczas.

Podsumowanie miesiąca #22 - luty 2018

Zmiany w żywieniu

Kolejną zmianą jaką powoli zaczęłam wprowadzać w lutym jest nieco inne podejście do żywienia. Nie mówię, że od razu wyeliminuję wszystkie niezdrowe produkty, ale sukcesywnie będę starać się jeść bardziej zdrowo i świadomie. Jest to spowodowane przede wszystkim problemami zdrowotnymi, które w ostatnim czasie zaczęły mi doskwierać. Zmiany te będą też widoczne na blogu. Po troszkę, małymi kroczkami będę wprowadzać coraz bardziej zdrowe słodycze i propozycje na obiad, śniadanie czy też kolacje.

Podsumowanie miesiąca #22 - luty 2018

Luty 2018 na Dom na obcasach

W lutym na blogu pojawiło się 12 wpisów. Poza podsumowaniem poprzedniego miesiąca, mogliście przeczytać również recenzję książki Anny Potyry “Facet kontra kłopoty”. Poza tym na Dom na obcasach ukazał się też wpis o tym, jak utrzymać czystość kosza na śmieci oraz kolejny post z cyklu ulubieńcy ostatnich miesięcy.

Poza wymienionymi wpisami w lutym na blogu pojawiło się również 8 przepisów:

Ciasteczka daktylowe – smaczne i zdrowe
Ciasto drożdżowe z mąki pełnoziarnistej
Donaty, czyli przepis na popularne oponki
Galaretka z łososia i warzyw
Minipączki idealne na Tłusty Czwartek
Proste pralinki z masłem orzechowym
Rozgrzewająca zupa z boczniakami, fasolą pinto i kurczakiem
Syrop z imbiru na dwa sposoby


Ode mnie dzisiaj tyle, a jak Wam minął luty 2018?

Podsumowanie miesiąca #22 - luty 2018

Close