Facet kontra kłopoty - Anna Potyra - Książka idealna dla kobiet

Szukacie lekkiej, przyjemnej książki na zimowe wieczory? Mam dla Was idealną propozycję. Facet kontra kłopoty Anny Poryty to powieść, przy której się odprężycie i pośmiejecie. I piszę to ja – człowiek, który jest się w stanie zrelaksować tylko i wyłącznie czytając thriller albo kryminał.

Książka idealna dla kobiet, czyli "Facet kontra kłopoty" Anny Potyry

Książka idealna dla kobiet, czyli “Facet kontra kłopoty” Anny Potyry

Może kojarzycie, bo pisałam o tym już nieraz – jestem wielką fanką dobrych kryminałów i to właśnie w większości taką literaturę czytam. Od czasu do czasu zdarza mi się sięgnąć po jakąś książkę historyczną albo poradnik, ale to naprawdę rzadko. Jedyną kategorią literatury, która potrafi mnie odprężyć i sprawić, że całkowicie zatracam się w książce jest właśnie – akcja, sensacja, kryminał. A tu proszę, taka niespodzianka.

Przechodząc jednak do rzeczy…

Jerzy Kozielski wiedzie spokojne, monotonne życie księgowego. Ma wspaniałą żonę Marysię i trzy małe córki. Co jakiś czas w głowie Jurka pojawiają się nowe pomysły typu – “jak stać się prawdziwym mężczyzną”, “co zmienić w swoim życiu, aby nie było nudne”. Podobnie sprawa wygląda i tym razem. Jerzy postanawia poczuć zew natury i razem ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi, teściem oraz niespodziewanym pasażerem na gapę wybierają się na wyprawę surwiwalową do Puszczy Knyszyńskiej. Nim to jednak nastąpi Jurek musi podołać innemu wyzwaniu – na jeden dzień zostaje sam w domu z trójką małych dzieci…

Książka idealna dla kobiet, czyli "Facet kontra kłopoty" Anny Potyry

Facet kontra kłopoty – recenzja

Po przeczytaniu opisu powieści Facet kontra kłopoty i opinii na temat tej książki byłam bardzo ciekawa czy i mnie przypadnie ona do gustu. Powieść liczy niecałe 300 stron, więc stwierdziłam, że jej przeczytanie nie zajmie mi dużo czasu, a może akurat będzie to tak dobra książka jak obiecują. I tak, potwierdzam – powieść czyta się naprawdę szybko. To zdecydowanie lektura na jeden wieczór – przeczytałam ją w około 3 godziny.

A jak moje wrażenia?

Książka Facet kontra kłopoty to zabawna i lekka powieść. Podoba mi się poczucie humoru autorki. Stosowane przez nią żarty są śmieszne, a nie jak w przypadku niektórych twórców – żałosne. Pomysł na fabułę również bardzo mi się spodobał. Mężczyzna opiekujący się dziećmi oraz mężczyzna walczący o przetrwanie w puszczy – to musi być ciekawe.

Z czystym sumieniem mogę Wam polecić tę książkę jako fajną lekturę na długi zimowy wieczór.

Powieść Facet kontra kłopoty Anny Potyry możecie kupić tutaj.

facet kontra kłopoty Anna Potyra
Kup tutaj!