Facet kontra kłopoty - Anna Potyra - Książka idealna dla kobiet

Szukacie lekkiej, przyjemnej książki na zimowe wieczory? Mam dla Was idealną propozycję. Facet kontra kłopoty Anny Poryty to powieść, przy której się odprężycie i pośmiejecie. I piszę to ja – człowiek, który jest się w stanie zrelaksować tylko i wyłącznie czytając thriller albo kryminał.

Książka idealna dla kobiet, czyli "Facet kontra kłopoty" Anny Potyry

Książka idealna dla kobiet, czyli “Facet kontra kłopoty” Anny Potyry

Może kojarzycie, bo pisałam o tym już nieraz – jestem wielką fanką dobrych kryminałów i to właśnie w większości taką literaturę czytam. Od czasu do czasu zdarza mi się sięgnąć po jakąś książkę historyczną albo poradnik, ale to naprawdę rzadko. Jedyną kategorią literatury, która potrafi mnie odprężyć i sprawić, że całkowicie zatracam się w książce jest właśnie – akcja, sensacja, kryminał. A tu proszę, taka niespodzianka.

Przechodząc jednak do rzeczy…

Jerzy Kozielski wiedzie spokojne, monotonne życie księgowego. Ma wspaniałą żonę Marysię i trzy małe córki. Co jakiś czas w głowie Jurka pojawiają się nowe pomysły typu – “jak stać się prawdziwym mężczyzną”, “co zmienić w swoim życiu, aby nie było nudne”. Podobnie sprawa wygląda i tym razem. Jerzy postanawia poczuć zew natury i razem ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi, teściem oraz niespodziewanym pasażerem na gapę wybierają się na wyprawę surwiwalową do Puszczy Knyszyńskiej. Nim to jednak nastąpi Jurek musi podołać innemu wyzwaniu – na jeden dzień zostaje sam w domu z trójką małych dzieci…

Książka idealna dla kobiet, czyli "Facet kontra kłopoty" Anny Potyry

Facet kontra kłopoty – recenzja

Po przeczytaniu opisu powieści Facet kontra kłopoty i opinii na temat tej książki byłam bardzo ciekawa czy i mnie przypadnie ona do gustu. Powieść liczy niecałe 300 stron, więc stwierdziłam, że jej przeczytanie nie zajmie mi dużo czasu, a może akurat będzie to tak dobra książka jak obiecują. I tak, potwierdzam – powieść czyta się naprawdę szybko. To zdecydowanie lektura na jeden wieczór – przeczytałam ją w około 3 godziny.

A jak moje wrażenia?

Książka Facet kontra kłopoty to zabawna i lekka powieść. Podoba mi się poczucie humoru autorki. Stosowane przez nią żarty są śmieszne, a nie jak w przypadku niektórych twórców – żałosne. Pomysł na fabułę również bardzo mi się spodobał. Mężczyzna opiekujący się dziećmi oraz mężczyzna walczący o przetrwanie w puszczy – to musi być ciekawe.

Z czystym sumieniem mogę Wam polecić tę książkę jako fajną lekturę na długi zimowy wieczór.

Powieść Facet kontra kłopoty Anny Potyry możecie kupić tutaj.

facet kontra kłopoty Anna Potyra
Kup tutaj!
Close