Black Friday 2017, to już w ten piątek! Co i gdzie kupić? Dom na obcasach

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć czym jest Black Friday. Przeceny i promocje, które tego dnia oferuje nam coraz więcej sklepów są świetną okazją do kupienia prezentów na nadchodzące Święta albo po prostu na zakup w o wiele niższych cenach potrzebnych nam artykułów. Wiem, że tyle produktów w tak świetnych cenach kusi, ale udając się na zakupy trzeba zachować trochę zdrowego rozsądku i kupować tylko to, co tak naprawdę jest nam potrzebne. W przeciwnym wypadku znów wydamy niepotrzebnie pieniądze i zamiast cieszyć się świetną ofertą tylko na tym stracimy.

Black Friday 2017 - to już w ten piątek! Co i gdzie kupić?

Skąd się wziął ten Black Friday?

Tradycja Black Friday przywędrowała do nas zza oceanu. W Stanach Zjednoczonych Czarny Piątek robi wielką furorę. Przypada on zawsze w pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia. To wtedy oficjalnie zaczyna się w Stanach sezon na świąteczne zakupy. Według statystyk tego dnia do sklepów udaje się około 250 mln osób.

Sporo, prawda?

U nas Black Friday również staje się coraz popularniejszy zarówno wśród kupujących, jak i wśród sklepów, które z roku na rok przygotowują coraz ciekawsze oferty. To dobrze, bo jest okazją kupić tanio bardzo dobre produkty.

Co i gdzie warto kupić?

Sklepów stacjonarnych, jak i internetowych dołączających do zakupowego szaleństwa co roku przybywa. Dzięki temu kupujący mogą tego dnia kupić praktycznie wszystko – od ciuchów, przez buty, sprzęt AGD, artykuły gospodarstwa domowego, po artykuły spożywcze, i każdy z tych produktów w  bardzo korzystnych cenach.

Wiele sklepów nie ogranicza się tylko do Czarnego Piątku i w związku z tym już od początku tego tygodnia możemy kupować – choćby sprzęt AGD i RTV ze sporymi zniżkami. Obecnie poszukuję nowego aparatu fotograficznego, bo ten stary nie do końca spełnia moje oczekiwania. Myślę, że to dobry czas na znalezienie czegoś w dobrej cenie. Może coś polecicie? Szukam dobrej lustrzanki dla niezbyt zaawansowanego fotografa 🙂

Gdzie szukać sklepów biorących udział w Black Friday?

Reklam sklepów dołączających do akcji nie brakuje, więc chyba nikt nie będzie miał większych problemów z ich namierzeniem. Chociaż z drugiej strony przeszukiwanie internetu może zająć trochę czasu, więc zachęcam Was do skorzystania z wyszukiwarki Ceneo. Oferty objęte zniżkami z okazji Black Friday będą oznaczone specjalną ikonką promocji – czarny prostokąt a w nim wysokość zniżki podana w procentach.

Innym dobrym pomysłem prosto z Ceneo jest dodanie produktów do listy życzeń już teraz. Płyną z tego dwie korzyści. Raz – kupimy tylko to, co jest nam na serio potrzebne, a dwa – będzie łatwiej sprawdzić, czy akurat te produkty są w promocyjnych cenach z okazji Czarnego Piątku. Więcej o Black Friday na Ceneo poczytacie tutaj.

Moja lista już powoli się zapełnia. Czekam z niecierpliwością na piątek. Choć tym razem zamierzam podejść do zakupów z głową.

A Wy dacie się ponieść zakupowemu szaleństwu?

Close