Fotoprodukty, czyli oryginalny pomysł na udekorowanie mieszkania - Dom..

Słyszeliście na pewno o fotoTapetach i fotoObrazach, które pojawiły się w sprzedaży już kilka lat temu. A wiecie, że fotoProduktów jest zdecydowanie więcej? FotoNaklejki, fotoKwadraty, fotoAlbumy, fotoMagnesy – kojarzycie? Każdy z nich to świetny sposób na pamiątkę, prezent, a także na oryginalną dekorację mieszkania. FotoProdukty dają naprawdę spore możliwości, a ich kupno to tylko kilka kliknięć w sklepie internetowym, opłata i oczekiwanie na przesyłkę.

FotoProdukty, czyli oryginalny pomysł na udekorowanie mieszkania

FotoProdukty – o co chodzi?

Czym tak w ogóle są fotoProdukty i jak je kupić? Już spieszę z wyjaśnieniami. Są to po prostu gadżety, które powstają z wykorzystaniem naszych zdjęć, ulubionych cytatów, grafik itd. Umieszcza się je na wybranym produkcie, który później będzie służył nam codziennie.

Kto z Was lubi robić zdjęcia?

Dzięki fotografii cyfrowej “pstrykamy fotki” przy każdej możliwości – spotkania rodzinne, uroczystości, wakacje, selfie. Zdjęć mamy tysiące. A może by warto tymi najlepszymi udekorować mieszkanie. Wspomnienia i chwile, które chcemy zachować na dłużej nie muszą pozostawać na dysku komputera. Dzięki produktom typu fotoMagnes czy też fotoKwadrat można przenieść je do naszej codzienności i mieć na wyciągnięcie ręki każdego dnia.

fotoprodukty

FotoProdukty, czyli oryginalny pomysł na udekorowanie mieszkania

FotoProdukty, czyli oryginalny pomysł na udekorowanie mieszkania

Co umieścić na fotoProduktach? To zależy już tylko od nas samych. Mogą to być zdjęcia z Facebooka, Instagrama, ulubione cytaty, grafiki lub fotografie, które robimy przy okazji wakacji oraz ważnych dla nas chwil.

W jaki sposób użyć ich do dekorowania mieszkania?

Ciekawym pomysłem jest wykorzystanie do tego celu fotoKwadratów.

Gdzie je zamówić?

Polecam Wam sklep Fotobum.pl.

Zamawiając u nich otrzymujemy towar najwyższej jakości. FotoKwadraty mają wielkość 7,5×7,5cm i wykonane są z grubego papieru. Posiadają białą ramkę, dzięki czemu zdjęcia dodatkowo zyskują na wyglądzie. FotoKwadraty można umieścić na pustej ścianie, np. zrobić z nich kolaż tematyczny – rodzina, podróże, ulubione miejsca, najlepsze wspomnienia. Mój kolaż stworzyłam na tablicy korkowej. Do fotoKwadratów dołączone są samoprzylepce, dzięki którym można przymocować kwadraty w różnych miejscach i tablica korkowa wcale nie jest do tego potrzebna. Kolaż zdjęć to świetna dekoracja i dodatkowo można ją modyfikować w zależności od humoru, pory roku i własnego “widzi mi się”.

Podobnie sprawa wygląda z fotoMagnesami. Podobają się Wam magnesy umieszczane na lodówce? Mnie bardzo. A teraz mogę ozdobić swoją kuchnię zdjęciami potraw, które sama przygotowałam. FotoMagnesy oferowane przez Fotobum.pl mają wielkość 7,5×9,5cm, z czego zdjęcia są wielkości 6,5×6,5cm. Bardzo podoba mi się ich jakość. Zdjęcia zarówno na fotoMagnesach, fotoNaklejkach, jak i fotoKwadratach są wyraźne, nie widać na nich pikseli, kolory są zachowane jak w rzeczywistości.

FotoProdukty, czyli oryginalny pomysł na udekorowanie mieszkania

FotoProdukty – nie tylko dekoracja

Użycie fotoProduktów do dekoracji mieszkania to świetny pomysł, ale to nie jedyna możliwość. Zachowanie wspomnień i pięknych chwil dla nas to jedno, a przecież można ofiarować je komuś innemu. FotoKwadraty czy fotoMagnesy będą stanowić super prezent dla bliskich – można zamieścić na nich zdjęcia pięknych chwil, wspólnie spędzonych momentów, a można także stworzyć fotoProdukty tematyczne. Twoja druga połówka lubi zwiedzać piękne miejsca? Utwórz dla niej kolaż zdjęć miejsc, które chciałaby odwiedzić! Czy to nie świetny prezent?

FotoProdukty, czyli oryginalny pomysł na udekorowanie mieszkania

Kilka słów o sklepie Fotobum.pl

FotoProdukty znajdujące się na zdjęciach zamówiłam w sklepie internetowym Fotobum.pl. Jak już wspominałam, ich jakość jest super. Jeśli chodzi o sam proces zamawiania to wystarczyło kilka kliknięć – wybranie produktu, pakietu, wgranie zdjęć do systemu, przycięcie ich, zatwierdzenie, podanie danych do realizacji zamówienia, płatność i oczekiwanie na przesyłkę. U mnie czas od zamówienia do otrzymania gotowych produktów wyniósł 3 dni. Jak dla mnie super 🙂

Jeśli zdecydujecie się na złożenie zamówienia w Fotobum.pl mam dla Was kod rabatowy w wysokości 10%. Musicie tylko skorzystać z tego linku lub składając zamówienia wpisać kod rabatowy: yengkg. Zachęcam do zapoznania się z ofertą sklepu i skorzystania z niej.

A na koniec podsyłam Wam jeszcze linki do social media Fotobum.pl:
Facebook – https://www.facebook.com/FOTOBUMpl
Instagram – fotoinspiracje_fotobum

FotoProdukty, czyli oryginalny pomysł na udekorowanie mieszkania

Close