Odkrywamy blogosferę, czyli coś nowego i wartościowego - Dom na...

Wiecie, że dzisiaj obchodzimy Dzień Blogów? Z tej okazji Milena z najlepszapora.pl i Nikolina z fitkola.blogspot.com zorganizowały nową akcję – Odkrywamy blogosferę, której celem jest poznanie nowych i wartościowych miejsc w sieci. Polska blogosfera może pochwalić się wieloma świetnymi blogami i mega sympatycznymi twórcami. Ciężko poznać te wszystkie miejsca, bo jest ich naprawdę sporo. W ramach akcji odkrywamy nowe, warte odwiedzenia serwisy i dzielimy się nimi z innymi blogerami. Chcecie poznać moje najnowsze odkrycia? Zapraszam na wpis.

Odkrywamy blogosferę, czyli coś nowego i wartościowego

Kilka słów o akcji Odkrywamy blogosferę

Przeglądając internet bardzo często trafiam na świetne blogi. Miejsc, które warto odwiedzać na bieżąco jest cała masa. Mogą być one kopalnią pomysłów i inspiracji, a także świetnym źródłem wiedzy wynikającej z doświadczenia twórców, a nam potrzebnej w codziennym życiu. Wiadomo, blogów jest tyle, że nie ma możliwości, aby odkryć je wszystkie samemu, ale dzięki akcji Odkrywamy blogosferę będziemy poznawać je wspólnie. Ta zabawa nie tylko łączy blogerów, ale też pozwala poznać wiele wartościowych miejsc.

Zasady akcji Odkrywamy blogosferę są bardzo proste. Musisz znaleźć w sieci 3 zupełnie nowe i nieznane Ci blogi, podzielić się z innymi swoimi odkryciami we wpisie opublikowanym 31 sierpnia. Nie zapomnij wspomnieć również o organizatorkach akcji. Proste, prawda?

Moje blogowe odkrycia

Tyle teorii, przechodzę do konkretów, czyli do moich blogowych odkryć ostatnich dni. Patrząc na liczbę followersów wszystkich trzech blogów, aż nie chce mi się wierzyć, że odnalazłam je dopiero teraz. To duże blogi ze sporą liczbą obserwujących, a ja jak zawsze lekko zaspałam…

odkrywamy blogosferę

Alabasterfox

Blog Adrianny to istne kompendium wiedzy  na temat Instagrama. Można dowiedzieć się z niego tylu przydatnych i praktycznych rzeczy na temat tego social media, że prowadzenia konta stanie się o wiele prostsze. Oczywiście na blogu poruszane są również inne tematy – blogowanie, podróże, styl życia, design, a autorka o nich wszystkich pisze bardzo ciekawie. Mnie jednak najbardziej wciągnęły wpisy związane z IG. Staram się wcielać w życie porady Adrianny i mam nadzieję, że przyniesie to efekty.

odkrywamy blogosferę

One Little Smile

One Little Smile zalicza się do kategorii blogów, które lubię przeglądać najbardziej. Grafika, ciekawostki, DIY, rozwój. O tym najczęściej pisze Paulina, której teksty bardzo dobrze mi się czyta. Pierwszy raz zawitałam na blogu niedawno, ale wiem, że na pewno zostanę jego stałą czytelniczką do czego i Was zachęcam.

odkrywamy blogosferę

Marta pisze

Ostatnim blogiem, który Wam dzisiaj polecam jest Marta pisze. A tak właściwie to o czym ta Marta pisze? O życiu! Na blogu znajdziecie teksty o codzienności, organizacji, motywacji, blogowaniu. I wszystko napisane lekkim, przyjemnym językiem ze sporą dawką humoru.


Ode mnie dzisiaj tyle. Jakie Wy poczyniliście ostatnio blogowe odkrycia? Może podzielicie się nimi w komentarzach.

Close